4 Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en lt.-kwm. C. F. Julius. Militair Geneeskundige Dienst. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den dir. off. v. gez. 2e kl. D. Ten Bosch en den off. v. gez. Ie kl. II. Van Dam; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie kl. C. Weintraub twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indiëi aan den off. v. gez. Ie kl. P. Schijff. VERGUND. Militair Geneeskundige Dienst. Aan te nemen den titel van officier d'academie en het dragen van het daaraan ver bonden onderscheidingsteeken, hem vanwege de Fransche Regeering toegekend, aan den sedert tot dir. off. v. gez. lc kl. bevorderden dir. off, v. gez. 2e kl. H. J. Van der Weide. BEPAALD. Infanterie. Dat het aan den len It. J. Luijt verleend verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, beschouwd zal worden als te zijn wegens ziekte. ONTSLAGEN. Infanterie. De 2e It. E. A. R. Verbeek; eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de maj. G. J. H. Van der Geugten en de kap. S. Boom; op verzoek, eerv., de le It. J. W. C. Meijeringh; op verzoek, eerv., wegens lich. ongesch. voor alle mil. diensten, met beh. v. recht op pens., de kap. M. A. J. L. Keulemans op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de kaps. C E. Te Mechelen en J. A. Kalshoven. Militair Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., de off. v. gez. 2e kl. L. A. F. Schakers; op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de off. v. gez le kl. J. H. D. L. Sanger. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het gam. bat, van Amboina en Ternate van den kap. G. A. De Wit.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 631