3 OPGEDRAGEN. VERLEEND. Infanterie. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den 1 en luit. Gr. D. T. Dom; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den luit.-kol. J. W. Van Son en den kap. J. J. S. Van Kempen; twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den ten luit. W. T. Van der MijU Dekker. Artillerie Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len luit. G. F. Beer. Militair Geneeskundige Dienst. Zes maanden verlof naar Europa, buiten bezwaar van den Lande, aan den off. v. gez. Ie kl. ,T. A. W. Vermeij; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. gez. Ie kl. C. C. H. Munting', F. G. A. Huber en J. G. E. Machik. Infanterie. Aan den kap. M. Jorissen, om vóór of op den 15en April 1886 naar Nederland terug te keeren. ONTSLAGEN. Infanterie. Eerv., als mil. comm. van Celebes en O., Menado en Timor, de tot luit.-kol. bevor derde maj. S. J. E. J. V. Barthélemij. Genie. Eerv., wegens voortd. ongeseh. voor alle mil. diensten, met beh. v. recht op pens., de kap. J. J. H. Harcke. Militaire Administratie Eerv., wegens lichaamsgebreken, met toek. v. pens., de kap.-kwartierm. A. H. Hofman. Militair Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., de off. v. gez. 2e kl. PEngelmaijer op verzoek, eerv., wegens volbr. dionstt., met beh, v. recht op pens., de mil. apoth. Ie kl. A. C. Van Ravenswaaij. INGETROKKEN. Militair Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij het hosp. te Weltevreden, van den off. v. gez. Ie kl. P. Schijff.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 634