3 Genie. Bij het korps genietroepen te "Willem I, de 2e luit. Jhr. E. C. Siberg. Militaire Administratie. Bij het gew. mag. vau kleeding en uitrusting te Batavia, de 2e luit.-kwartierm. F. D. Van Genderen. Militair Geneeskundige Dienst. Bij het liosp. te Semarang, de tijd. off. van gez. 2e kl. J. Jespersen; bij den geneesk. dienst van Palembang, de tijd. off. v. gez. 2e kl. A. E. H. Lubbers; bij den geneesk. dienst van Sumatra's Westkust, de mil. apoth. Ie kl. F. T. Schroder. GESTELD. Militaire Administratie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap.-int. J. P. M. Van Hengel. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. H. L. Van den Ende en den le luit. O. C. Nieuwenhuijs twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. D. P. A. Markestijn twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le luit. A. A. A. M. Van Goor en den 2en luit. G. B. De Jong; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. G. D. S. A. Camphuis, J. L. P. K. Christ en P. A. Van Berlo, en aan den len luit. S. W. H. Gebel. Cavalerie. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritm. P. K. A. R. Van Bothnia Andreae. Artillerie. Nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. G. De Wijs Militair Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Nederland, wegens ziekte, aan den off. van gez. 2e kl. B. H. Rouffaer zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. H. Breitenstein en den off. v. gez. 2e kl. J. Godefroy; zes maanden verlenging van verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den off. v. gez. le kl. G. W. A. Beijfuss drie maanden verlenging van verlof naar Nederland, buiten bezwaar van den lande aan den off. v. gez. le kl. Dr. J. R. 11. Van Son. OPGEDRAGEN. Genie. Aan den len luit. J. A. Nebbens Sterling, om vóór of op 1 Mei 1886 naar Neder land terug te keeren.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 638