Militaire Administratie. Bij de Ye afd. van het D. v. O., de maj.-int. "W. Bedier de Prairie. INGETROKKEN. Militaire Administratie. De overplaatsing hij het garn. kledingmagazijn te Willem I van den len luit.- kwartierm. J. J. Hupscher. GESTELD. Infanterie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap. J. M. W. Caspari. Militaire Administratie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in hunnen rang, de maj.-int. W. B. Filet en de le luit.-kwartierm. C. Or. Vossen. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de kap. J. M. W. Caspari. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-lnd., aan den kol. W. II. Van de Pol; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len luit. K. J. De Weert en den 2en luit. II. Kist; Cavalerie. zes maanden verlof naar Europa, buiten bezwaar van (len lande, aan den len luit. "NY. C. S. Yan den Brandeler. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj.-int. F. .1. H. Yan Iloutum en den kap.-kwartierm. W. K. M. Hazeu; zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den len luit.-kwartierm. J. H. Yan Baar van Slangenburgh. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. '2e kl. D. D. Büchler. TOEGEKEND. Infanterie. De eeresabel aan den luit.-kol. R. F. P. Yan den Abeelen; eene eervolle vermelding aan den len luit. G. F. Soeters. OPGEDRAGEN. Infanterie. Om te repatriëeren aan de kaps J. T. en H. L. Le Maire.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 642