4 VERLEEND. Infanterie. 1 wee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap, A. Douglas en den len It. M. Willemstijn; twee jaren verlot naar Europa, wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Ind., aan den kap. AY. C. Van den Vrijhoef; twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Ind., aan den kap. A. Van Leeuwen zes maanden verlenging' van verlof naar Nederland, aan den len It. J. N, A. Van Barneveld. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. A. B. Fromberg; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. R. De Jong en den kap. F. H. Vervat. Genie. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. F. D. Kloesmeijer. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte aan den 2en lt.-kwm. A. A. C. Zimmer. Militaire Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den dir. off. van gez. Ie kl. A. J. R. Natan zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den mil. apotli. Ie kl. J. II. Schmidt. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met beh. v. recht op pens., de kaps. H. G. Kennedij, J. \V. H. Wevleman en L. A. Deibert. eerv., ter zake van ziekte niet ontstaan in en door den dienst, met toek. v. pens., de kap. Th. C. A. Eibers; eerv., ter zake van lichaamsgebreken, ten gevolge van verwonding in den strijd bekomen, met toek. v. pens., de le lt. AV. C. C. Luske. Cavalerie. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met beh. v. recht op pens., de le It. J. C. Michaelis. Genie. Op verzoek, eerv., ter zake van lichaamsgebreken, niet in en door den dienst ont staan, met toek. van pens., de kap. J. II. Bik wegens vertrek, eerv., als lid van de directie van liet mil. weduwen- en weezenfonds in Ned.-Ind., de gep. kol. G. E. V. L. Van Zuijlen, onder dankbetuiging voor de door hem als zoodanig bewezen diensten. AANGETEEKEND. Dat het aan den gen.-maj. II. L. Kilian verleend eerv. ontslag is met beh. van aanspraak op pens. en onder dankbetuiging voor de goede diensten, door hem aan den lande bewezen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 647