4 VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. A. Th. Van Beek; zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. J. H. Reurts en A. De Leur nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. H. De Bruijn. Artillerie. Drie maanden verlenging van verlof in Nederland, aan den kol. R. W. A. Geij van Pittius. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. T. C. A. Vemer; twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. J. G. Kerlen. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj.-int. J. D. Rolandus Hagedoorn zes maanden verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den 2en lt.-kwm. J. F. L. Schneider. INGETROKKEN. Infanterie. Op verzoek het aan den len It. G. C. Nieuwenhuijs wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Ind. verleend tweejarig verlof naar Europa. ONTSLAGEN. Militaire Ambtenaren. Op verzoek, eerv., de mil. ambt. le kl. H. W. Brauer. Infanterie. Eervol, als mil. comdt. in de res. Banka, de sedert tot lt.-kol. bevor derde maj. M. Segov eervol, wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de maj. F. C. L. Van Raaij. Militaire Administratie. Op verzoek, eerv., de 2e lt.-kwm. F. D. Van Genderen op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de kap.-kwm. D. H. Löling. Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de dir. off. v. gez. 2e kl. W. Van Geer; op verzoek, wegens ziekte, de tijd. off. v. gez. 2e kl. O. G. W. Hlubek.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 651