150 Emplacementstaat der Britsch-lndische troepenniet bij de division en afdeelingen voorkomende. Militaire Indeeling. De in het gouvernement van Madras gestationneerde troepenmacht is, met uitzondering van de hierboven ad 1, 2 en 3 genoemde, over 7 zelfstandige legerafdeelingeu divisiën of districtenverdeeld. Deze legerafdeelingen hebben geene ondergeschikte brigades, zooals sommige der legerafdeelingen van Bengalen en Bombay. 1. De troepen van het Hyderabad contingentZie eerste gedeelte van dit op9tel. 2. De troepen van het gouvernement van Mysore. Infanterie: le regt. te Bangalore, 2e regt. te Shimoga, 3e regt. te Mysore. Cavalerie: le regt. te Bangalore, 2e regt. te Mysore, 3e regt. te Shimoga. 3. De troepen der Hay ar-brigade, le en 2e bataljon Infanterie te Trevandrum; detachementen te Aleppy, Totupuzha, Tirumala, Suchindram, Kottar, Nagercoil, kaap Comorin, Puttapanti, Aravamozhi, Quilon, Shencottah. Cavalerie: Lijfwacht van den Maliaradja, te Trevandrum. Artillerie (zie .hierboven) te Trevandrum. Divisiën en zelfstandige brigades of districten. Hoofdkwar tier. Over welke garnizoenen verspreid. Hulpmacht van Hyderabad. (1) B&ngalore-divisie Britsch Burmah-divisie Oostelijk district Ceded district Troepenmacht van Nagpore. Westelijk district Secunderabad. Bangalore. Rangoon Fort St. George. Bellary Kamptee Cannanore. Secunderabad. Bangalore, Ootacamund, Trichinopoly, Wel lington. Rangoon, Thayetmyo, Toungoo, Moulmein, Port Blair (Andaman eilanden). Cuttack, Berhampore, Vizianagrum, Samul- cottah, Fort St. George, St. Thomas' Mount, Pallaveram, Poonamallee, Vellore. Bellary. Sumbulpore, Kamptee, Seetabuldee, Rai- pur, Hashungabad. Cannanore, Malliaparam, Mangalore, Ca licut, Trichore, Quilon, Trevandrum. (1) Hyderabad subsidiary force. Niet te verwarren met het Hyderabad contingent. De commandant van de Hyderabad subsidiary force is de generaal-majoor Prendergast, die de jongste expeditie naar Burmah commandeerde, en van het Hyderabad contingent de brigadier Gough. 4

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 161