154 f 5 bataljons en 17 compagnieën Infanterie, Totaalsterkte der bn-l J.. - 12 batterijen Veldartillerie, gade van het Oostelijk/ j. j. f comPa8nie vestingartillerie, 2 depots. (1) V. De troepenmacht van Nagpore. Hoofdkwartier Kamptee. Staf der brigade. Brigadier, brigadecommandant, Majoor, chef van den Staf, Majoor, chef der Militaire Verkenningen, Kolonel, eerstaanwezende officier van Gezondheid. Staven der stations. Troepen. j 5 bataljons en 4 compagnieën Infanterie, Totaalsterkte der troe-3 eskadrons Cavalerie, penmacht van Nagpore. 1 batterij Veldartillerie, 1 compagnie Genietroepen. St. Thomas' Mount. 1 detachement van het 15e regt. Madras Inf., 2 batterijen Britsche Veld- artillerie, 1 compagnie Britsche Ves tingartillerie. Pallaveram. 15e regt. Madras Inf., depot der Britsch- Indische troepen in het gouvernement van Madras. Poonamallee. depot der Britsche troepen in het gouvernement van Madras. Vellore. Staf en 7 comp. van het 10e regt. Madras Inf. Sumbulpore. 1 luitenant-kolonel, stations-stafofficier. Seetabuldee. 1 luitenant, stations stafofficier. Hoshungabad. 1 majoor, stations-staf officier. Raipur. luitenant, stations stafofficier. Sumbulpore. 4 comp. van het 29e regt. Madras Inf. Kamptee. Staf en 7 comp. van het 104e regt. Britsche Inf., 7e regt. Madras Inf., 20e regt. Madras Inf., Ie regt. Britsch-Indi- sche Cav., 1 batterij Britsche Veld artillerie. Seetabuldee. 1 comp. van het 104e regt. Britsche Inf., staf en 4 comp. van het 23e regt. Ma dras Inf., 1 comp. Britsch-In- dische Genietroepen. Hoshungabad. Raipur 4 comp. van het 23e regt. Madras Inf. 8e regt. Ma dras Inf. (1) De Lijfwacht van den Gouverneur van Madras niet medegerekend.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 165