202 correspondent, onder wiens administratief beheer de overledene kan geacht worden te hebben behoord. Vergaderingen. I Art. 25. In de maand April wordt de gewone algemeene vergadering gehouden op een door het bestuur te bepalen dag en plaats. In deze vergadering wordt door het bestuur rekening en verantwoor ding gedaan, het verslag benevens het rapport van de commissie van verificatie, bedoeld in de Artikelen 8 en 9, aan de goedkeuring der leden onderworpen en worden ten slotte de nieuwe bestuursleden gekozen. (Art. 3) Art. 26. In de gewone algemeene vergadering worden de voorstellen in behandeling genomen, welke tot dat doel minstens 14 dagen te voren door een of meer leden schriftelijk bij het bestuur zijn ingediend. Ook de voorstellen, welke staand e de vergadering worden ingediend, kunnen in behandeling worden genomen, mits twee derde der aanwezige en vertegenwoordigde leden zich voor de onmiddellijke behandeling van zoodanig' voorstel verklaren. Art. 27. Het bestuur is bevoegd buitengewone algemeene vergaderingen te beleggen. Het bijeenroepen van zoodanige vergadering is voor het bestuur ver plichtend, wanneer minstens 50 leden daartoe, onder opgave van redenen, het verlangen te kennen geven. Art. 28. De uitslag van elke stemming, behoudens die in het slot van Art. 26 bedoeld, wordt beslist door de meerderheid van het aantal uit gebrachte stemmen. Over personen wordt schriftelijk, over zaken mondeling gestemd. Bij staking van stemmen beslist het lot. Art. 29. De niet te Batavia en Meester Cornelis woonachtige leden kunnen zich op een algemeene vergadering, blijkens een schriftelijke machtiging, door een der aldaar woonachtige leden doen vertegenwoordigen, met dien verstande dat één lid niet meer dan drie stemmen kan uitbrengen. Art. 30. Elke algemeene vergadering wordt minstens 14 dagen te voren in een of meer Bataviasche dagbladen aangekondigd, onder mede- deeling van de te behandelen onderwerpen. Art. 31. Bestuursvergaderingen worden door den president belegd, zoo dikwijls hij dit noodig acht, doch minstens eens in het kwartaal. Art. 32. Van het verhandelde op de algemeene en bestuursvergade ringen worden door den secretaris-penningmeester notulen aangehouden,

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 213