5 OPGEDRAGEN. HERSTELD. Militaire Administratie. Ill activiteit, do kap.-int. J. P. M. Van Hengel, de kap.-kwm. J. L. Kroeze en do le lt..-lrwm. C. G. Vossen. GEDETACHEERD. Cavalerie. Bij het leger in Ned.-Ind., voor den tijd van vijf jaren, de le It. dor Cav. van het Ned. leger C. Stok. Geneeskundige Dienst. Bij het leger in Nederland, voor den tijd van drie jaren, de oft. v. gez. lekl.J. A. W. Vermeij. ONTHEVEN. Infanterie. Eorv. van zijne adj.-betrekking' bij het garn. bat. van Banka, de le lt.-adj. R. Bakkers eerv. van zijne instructeursbetrekking bij de mil. school te Meester Cornelia, de le It. Jhr. G. J. "W. C. H. Graafland. TERUGGEBRACHT. Infanterie. Van „a la suite" bij hun wapen, de kaps. H. Oosterwijk en P. P. Sievers. Infanterie. Om te repatriëeren, aan den sedert tot kap. bevorderden len lt. van het Ned. leger C. W. Van Such telen. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. G. G. F. Von Lindheim en G. H. L. F. O. Ilgen; zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den 2on It. A. \V Van Buuren; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. 1.. W. J. J. Ramaer en de le lts. J. W. A. Nales en G. D. F. Dom. Artillerie- Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kol. F. J. A. Van Zijll de Jong. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. N. A. De Voogt. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned,-Ind., aan den dir. off. v. gez. 2e kl. P. A. Giesbers.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 632