3 bij den geneesk. dienst van de Oostkust van Sumatra, de off. v. gez. 2e kl. J. M. H. Van Dorssen; bij den geneesk. dienst van de Z.- en 0.- afd. van Borneo, de off. v. gez. 2e kl. N. IJpes. INGETROKKEN- Militaire Administratie. De overplaatsing bij de int. te Padang, van den le lt.-kwm. A. H. Verniers van der Loeff. GEDETACHEERD. Infanterie. Voor den tijd van vijf jaren bij bet "Wapen der Inf. in Ned.-Indië de le lts. F. C. O. A. A. Schwartz en D. "W. De Jager en de 2e lts. J. P. L. Niesten, O. "W. Grobius, A. Sieburgh en J. A. Franken. OPGEHEVEN. Infanterie. De detacheering bij het Wapen der Inf. van het leger in Nederland, van den kap. C. H. F. Riesz. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. H. Van der Veen en den 2en It. E. De Roij van Zuidewijn; twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den le It. P. L. W. M. Skene; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len It. D. W. F. Van Langen; zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. L. P. K. Christ en den len It. J. C. Bergsma. Cavalerie. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, buiten bezwaar van den lande, aan den len It. W. C. S. Van den Brandeler; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritm. P. K. A. R. Van Bothnia Andreae. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. J. C. Palm. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. J. C. Uhlenbroek nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. J. G-odefroij. ONTSLAGEN. Infanterie. Eerv. uit zijne betrekking van instructeur bij den barisan van Pamekasan, de kap. G. H. R. Halewijn

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 640