HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de le It. E. W. Van Baerle. BELAST. Infanterie. Tijdelijk met de waarneming der betrekking van chef der lie at'd. van het D. v. O. in Ned.-Indië, de lt.-kol. M. A. Dn Croo; tijdelijk met de waarneming der betrekking van chef van den staf in de 3e mil. afd. op ,Tava, de kap. P. Ouwens. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het strafdet. te Klatten, van den kap. E. Van Heerde. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. H. A. N. 0atenius en G. C. Nieuwenhuijs en den len It. H. E. Meijer; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. H. W. Nijenhuis eu H. li. Kennedy van Dam en den 2en It. II. M. Baron Collot d'Eseurij nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. A. J. Gijsen. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. B. Lamberts. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It.-kwm. B. C. Schuijlenburg twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.- Indië, aan den len lt.-kwin. H. P. VI. Van Altena nader zes rnd. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt.-kwm. J. R. Mack. Geneeskundige Dienst. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. N. Munk; eene md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den dir. off. v. gez. 2e kl. C. D. Schukkink Kool. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pensioen, de maj. H. F. Weijchardt en de kaps. L. Brongers en J. G. A. Bischoff. Militaire Administratie. De 2e lt.-kwm. P. G. J. Van Wijhe; op verzoek, eervol, wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pensioen, de maj.- int. W. B. Filet.

Indisch Militair Tijdschrift | 1887 | | pagina 597