- 400 - zuidelijken weg omgrenzende het bouwterrein, waarin de letters „hoven" van Vrilkhoven. De bagagetrein ten 8£ ure v.m. op den straatweg Bokstel- Best met het hoofd tegen den spoorweg. Troepenindeeling 3£ peloton Cavalerie. Voorhoede. Commandant Majoor Phaff. le bataljon 3e regiment In fanterie. 6e batterij 3e regiment Veld artillerie. 3C compagnie Genietroepen. Hoofdcolonne. Detachement Mariniers. 3e regiment Veldartillerie 5e batterij. 2e bataljon 3e regiment Infan terie. 3e bataljon 3e regiment Infan terie. 4e bataljon 3e regiment Infan terie. Bagagetrein. Na het innemen van de op stelling zal de brigade den marsch aanvangen in de hiernevens aan gegeven formatie, langs den kunst weg van Bokstel over Best naar Eindhoven. De voorhoede en de cavalerie zullen precies ten 8i ure afmarcheeren. De hoofdcolonne zal de voorhoede op 1000 pas volgen. De cavalerie zal het ter rein verkennen, begrensd ten Zuid westen door den Eindhoven- schen dijk en ten Oosten door den Sonschen ouden dijk en diens verlengde naar Ekkersrij t. Nadere instructiën zullen door den Brigadecommandant op het concentratiepunt worden gegeven. De Brigadecommandant bevindt zich ten 8 ure ter hoogte van „de Roskam," op marsch bij het gros der voorhoede. De bagagetrein, gedekt door 4 compagnie van het 4e batal jon, aan te wijzen door den batal jonscommandant, volgt aan den staart der colonne op 2^ kilo meter. De Kolonel, Commandant der le Brigade {get.) Van der Schrieck.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 425