423 Voorhoede, compagnie 2C bataljon. 300 pas. De cavalerie verkent zoo snel mogelijk de opstelling des vijands, zoowel in front als over de Bestsche heide (Aarle en Naasten Best) en over de Sonsche heide (De V leut en Verren Best.) De indeèling der cavalerie wordt door den luitenant-kolonel Van Ling geregeld. Het 3e bataljon met de 1° sectie der 4e batterij rukt langs den spoorweg en over Acht, formeert zich na de Ekkersrijt gepasseerd te zijn, met 2 compagniescolonnes in eerste en 2 in tweede linie, en rukt in die formatie over de heide, onge veer midden tusschen straat- en spoorweg, daarbij in verband blij vende met het 2e bataljon op den straatweg. De overige troepen vol gen, in afwachting van berichten omtrent opstelling des vijands, den straatweg volgens nevenstaande in- seciie Verbandplaatsafdeeling. deeling. Gevechtstrein bij de troepen. Bagagetrein om 9^ uur op den straatweg ter hoogte van Lijin- beek, gedekt door 1 sectie le bataljon. Ik bevind mij om 9^ uur bij de cavalerie; gedurende den marsch bij den hoofdfroep der voorhoede op den straatweg, waarheende be richten moeten worden gezonden. Eindhoven, 27 Augustus 1883. De Kolonel, Commandant der 2C Brigade (get.) Huijmans. 2e 2e 3e le compagnie 2° bataljon, sectie 4° batterij, en 4C compagnie 2° bataljon. 600 pas. Hoofdcolonne. 5C bataljon. 3e batterij. lc bataljon. 2e sectie Verbandplaatsafdee- ling. Hoofdkwartier Uitvoering Het het oog op de, na afloop der manoeuvre op 27 Augustus ontvangen, opdracht voor den 28en Augustus, was den commandant

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 448