4 GESTELD. Infanterie. Ter beschikking van den chef van den gen. staf, om te worden belast met de- top. opname van een manoeuvreerterrein, gelegen in de residentiën Kedoe en Sema- rang, de le lts. L. A. Bakhuis en B. T. C. F. Schmidt; op non-act., wegens overcompleet in zijn rang bij zijn wapen, de tot uit. Dec. 1887 tijdelijk boven de formatie van den top. dienst (gen. staf) gevoerde maj. A. Voor- sluijs van Elk. Geneeskundige Dienst. Ter beschikking van den chef over den geneesk. dienst, de dir. off. v. gez. 2e kl. C. D. Schuckink Kool. BEPAALD, Infanterie. Dat het aan den len It. Jhr. T. R. J. B. van Grotenhuis van Onstein wegéns twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië verleend verlof naar Europa, beschouwd wordt te zijn verleend wegens ziekte. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. M. C. Sitsen; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indiër aan den len It. C. Lamberts; twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len It. A. A. Schutter; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H, B. Kennedij van Dam en den len It. A. H. Colenbrander. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. C. de Tries. Artillerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. G. F. Beer. Militaire Administratie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap.-kwm. II. C. D. van de Yen. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. Dr. "W. Pauwy zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. G C. II. Munting. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met beh. v. recht op pensioen, de kap. Jhr. F. B. C. H. von Splinter. Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., wegens afloop van zijn dienstverband, de tijd. mil. apoth 2e kl. F. M. Kaube; op verzoek, eerv., wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, de tijd. off. V. gez. 2e kl. M. A. Müller en F. W. O. Borchert; eervol, wegens overgang in 's lands burgerlijken dienst, de off. v. gez. 2e kl. Dr. C. Eijk man en J. W. F. J. van Eecke.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 745