3 OPGEDRAGEN. Artillerie. Om vóór ot' op 14 April 1888 naar Nederland terug te keeren, aan de bij de art. van het leger h. t. 1. ged. Ie lts. der Inf. van het Ned. leger W. C. Gobius en A. L. Klerk de Reus. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Ind., aan de kaps. P. Corver en J. Beets; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. A. Voorsluijs van Elk en den len It. E. H. Waleson; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. J. S. van Kempen en len It. H. Kist. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. J. L. Swart en den 2en It. H. A. van der Yen; nader vier md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt.-kol. C. M. Oude. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap.-kwm. F. L. J. de Jeer. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie ld. L. P. van der Spil twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Ind., aan den mil. apoth. Ie kl. B. Frijlink; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. J. G. E. Machik. ONTSLAGEN. Infanterie. Eervol, ter zake van ziekte, niet ontstaan in en door den dienst, met toek. v. pen sioen, de kap. H. W. Nijenhuis; eervol, wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, met beli. v. recht op pensioen, de le It. M. H, A. Bruining. Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., de tijd. off. v. gez. 2e kl. E. Baumann; op verzoek, eerv., wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, de tijd. off. v. gez. 2e kl. H. F. Iffert.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 748