4 OPGEDRAGEN. Infanterie. Om vóór of op 29 April 1888 naar Nederland terug te keeren, aan den bij het leger h. t. 1, gedet. kap. van het Ned. leger J. van Wijk; Om vóór of op 1 Juni 1888 naar Nederland terug te keeren, aan den bij het leger h. t. 1. gedet. len lt. van het Ned. leger M. W. de Vries. Artillerie. Om vóór of op 24 Mei 1888 naar Nederland terug te keeren, aan den bij het wapen der art. h. t. 1. gedet. len lt. der inf. van het Ned. leger C. van Dura. GESTELD. Genie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de maj. C. W. Hoffmann. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de maj. A. Voorsluijs van Elk. Genie. In activiteit, de maj. E. Marcella. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het garn. bat. van de Z.- en O.-afd. van Borneo, van den 2en It. J. H. A. P. Overman. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indie, aan de kaps. A. Ernste en W. Baron van Heeckeren van Molecaten; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan de kaps. E. C. Scheffer en J. C. Opperman twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt. H. J. Muller; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. K. J. de Weerth en den len lt. M. Willemstijn. Cavalerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den ritm. J. A. W. Oxenaar. Artillerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. J. K. de Moulin. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Iudië, aan den kap.-kwm. H. Prins; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj.-int. F. J. H. van Houtum. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. C. F. Fiedeldij. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pens., de lt.-kol, R. H. Clarkson;

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 753