3 HERSTELD. Infanterie In activiteit, de raaj. J. Tij 1 GEGUND. Militaire Administratie. Om, wegens ziekte, naar Nederland terug te keeren, aan den len luitenant-kwin O. J. C, van Goor. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en It. H. F. M. Jerphanion; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. J. A T. van Beek, A. Douglas en \V. C. van den Vrijhoef. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den lt.-kol. ,T. 0. Dozij zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. F. C. A. Vemer. Militaire Administratie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den luitenant-kolonel-intendant J. D. Rolandus Hagedoorn. Geneeskundige Dienst. Nader zes mi', verlenging van verlof naar Nederlandj aan den off. v. gez. Ie kl. F. G. A. Huber; nader zes md. verlenging van het b. b. v. d. I. naar Nederland verleende verlof, aan den off. v. gez. Ie kl. L. Marcus. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, met ingang van 11 Mei 1888, met behoud v. aanspraak opliet voor zijn rang vastgesteld pensioen en onder dankbetuiging voor de vele en ge wichtige diensten, door hem aan Z. M. en den lande bewezen, de gen.-raaj. J. IT. Romswinckel; eervol, ter zake van lichaamsgebr., 't gevolg van verwonding in den strijd bekomen, met toekenning van pensioen, de le It. A. J. Gijsen; eervol, wegens volbr. dienstt., met behoud van recht op pensioen, de kapitein "NV. P. A. Steenmeijer. Artillerie. De le It. A. B. Fromberg; op verzoek, eervol, wegens volbrachten dienstt., met belt. v. recht op pensioen, de mag. mr. le kl. (kap.) W. Kampschreur. Geneeskundige Dienst. Eervol, ter zake van lichaamsgebr., niet in en door den dienst ontstaan, met toek. v. pensioen, de off. v. gez. 2e kl. B. II. Rouffaer; op verzoek, eervol, wegens voortd. ongeschiktheid voor allo mil. dienster, met beb. v. recht op pensioen, de mil. apoth. le kl. "W. PonticF; op verzoek, eervol, wegens volbr. dienstt., met beb. v. recht op pensioen de off. v. gez. le kl. G. Fischer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 758