bij den raad van adm. van het garn. te Palembang, de 2e Luitenant kwartier meester J. van Pienbroek. Geneeskundige Dienst. bij het hosp. te Batavia, de off. v. gez. 2e klasse Dr. I J. Eilerts de Haan en P. J. Hinders. OVERGEPLAATST. Departement van Oorlog. bij de lYe at'deeling (Hoofdbureau der Genie) de le Luitenant der genie J. C. C. Peereboom bij de Vile afdeeling (Hoofdbureau van den Generalen Staf) de majoor der Inf. F. Pompe van Meerdervoort. Infanterie. bij het le Bat. de le Luit. adj. H. Gr. L. Frackers en de 2c Luitenant F. W. J. Kuijpers; bij het 2e Bat. de Kapitein J. W. Wijs, de le Luit. adj. A. J. B. Prakken en de 2e Luitenants K. H, Westendorp en B. Bangert; bij het 3e Bat. de Kapitein G. A. Hansen; bij het 4e Bat. de Kapitein I). J. A. E. de Brauw; bij liet 5e Bat. de Majoor L. L. Bedet en de 2e Luitenant R. B. M. de Wijs; bij het 6e Bat. als Adjudant de le Luitenant J. van Swieten; bij het 8e Bat. de le Luitenant R. G. Doorman; bij het 11c Bat. de Kapitein I). la Feber., en als Adjudant de le Luitenant II. T. de Moulin; bij het 15o Bat. de Majoor J. M. Juda en de Kapiteins N. J. Stadlmair en P. til- vergieter Hoogstad; bij het suppl. depot, de le Luitenant B. C. Lamie; bij het le Depot Bat. de lc Luitenant, J. A. P. Grevers; bij het 3e Depot Bat. de le Luitenant S. W. H. Gebel bij het garn. Bat. van Atjeli en Onderh. de Kapiteins J. A. A, In 't Veld en H. G. J. van Hoogstraten, de le Luitenant T. A. Gelsing en de 2e Luitenant II. Schokker; bij het gam. Bat. van Celebes, Menado en Timor, de le Luitenant J. A. Franken en de 2e Luitenants J. W. IT. van Eede en E, H. Kiezel; bij het gar,n. Bat. den Wester afd. v. Borneo, de Kapitein C. J. van Temmen. Artillerie. bij de 14e Comp. de Kapitein F. C- Granpre Moliere. Genie. bij den geniedienst te Laliat de le Luitenants J. C. Peereboom en W. F. Batenburg. Militaire Administratie. bij de gew. int. te Kotta Radja, de Kapitein Intendant w. O. van der Sluijs Veer; bij de gew. int. in de 2e mil. afd. op Java, de 2e Luitenant kwartiermeester A. Frowein en J. van de Winkel; in zijnen rang de le Luitenant der Infanterie R. F. Biermann. als kapitein intendant bij de intendance in de 2e mil. afd. op Java, (Semaiang) de kapitein kwatiermeester W. D. J. Bezemer. bij het garn. te Banjoe Biroe, de 2e Luitenant-kwartiermeester A. Q. F. W. de Lassasie.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 597