GEDETACHEERD. Geneeskundige Dienst. bij het hosp. te Willem I, de off. v. gez. Ie kl. A. A. Gi om hout; bij het hosp. te Makassar, de off. v. gnz. 2e kl. Dr. T, S. van Hettinga Tromp bij het hosp. te Padang, de tijd. off. v. gez, 2e kl. E. J. A. von Krudy; bij het garn. te Magelang, de off. v. gez. Ie kl. M. K. EnthovenJ bij het garn. te Pankadjene, de off. v. gez. 2e kl. S. J. Jude; bij het garn. te Menado, de off, v. gez. 2e kl. J, C. Kornelissen bij het garn. te Djokjakarta, de tijd. ofl. v. gez. 2e kl. H. B. G. Schonian; bij het garn. te Tjilatjap, de tijd. off. v. gez. 2e kl. J. Grodn'tzky; bij het garn. te Batavia, de off. v. gez. J. C. Huijsman; bij het garn. te Fort de Koek, de off. v. gez. 2e kl. Dr. H. J. Kessler; bij den gew. en pl. geneesk. dienst van Atjeh en Onderh. de off. v. gez. 2e kl. H. G. Dura out. Infanterie. bij het 3e eskadron Cavalerie te Batavia, de le Luitenant L. A. Bakhuis; bij de divisie veld- en bergartillerie te Batavia, de le Luitenants A. T. C. F. Schmidt en G. N. van Alphen de Veer; bij het hoofdbureau van den Generalen Staf., de le Luitenant li. P. Willemstijn. INGETROKKEN: Genie. de overplaatsing bij den geniedienst te Lahat, de le Luitenant .T. C. C. Peereboom. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den majoor W. van den Bos; zes maadeu verlenging van verlof naar Europa, aan den le Luitenant A. H. Colenbrander; Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kapitein J. H. ten Hoet en den magazijnmeester 2e kl. (le Luitenant) T. C. Piickel; Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebroken dienst in Ned. Ind. aan den kapitein Intendant P. A. Jung; Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kapitein Intendant P. Brouwer /es maanden verlenging van verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den le Luitenant kwartiermeester J. C. Palm; Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. C. B. Köbke Twee jaren verlof mar Europa, wegens 12 jaren onafgebroken dienst in Ned. Ind. aan den off. v. gez. le kl. P. C. O. R. Waschke; Zes maanden verlof naar Europa, buiten bezwaar van den Lande, aan den off. v. gez. 2e kl. Dr. S. A. Norden.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 598