4 hij in den rang van len It. en met behoud van zijne anciënniteit als zoodanig is overgeplaatst bij het wapen der inf. van het Ned. leger; de overpl. bij het garn. bat. van Celebes, Menado en Timor van den 2en lt. Jhr. A. W. van Holthe. Militaire Administratie. De overpl. bij de gew. int. van Atjeh en O., van den 2en It. J. B. Plas Geneeskundige Dienst. De overpl. bij het garn. te Menado, van den off. v. gez. 2e kl. J. C. Kornelissen. OPGEHEVEN. Infanterie. De detacheering bij het leger in Nederland, van den kap. H. M. Nepveu. GESTELD Infanterie. Ter beschikking van den nieuw benoemden Gouv. Generaal van Ned.-Indië, ten einde dien Landvoogd op zijne reis naar Java te vergezellen, de kap. H. M. Nepveu; op non-act., wegens overcompleet in hun rang, de le lts. W. P. Roelofsz en C. Lamberts; op non-act., wegens tijd. ongesch. voor den act. dienst, de 2e It. A. Deutz. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de le It. W. P. Roelofsz; in activiteit, boven de formatie, de le It. C. Lamberts. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en It. "W. E. Kempees; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. K. J. de Weerth. Cavalerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. W. C. S. van den Bran deler. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. K. G. A.'Vemer; nader een md. verlenging van verlof naar Nederland buiten bezwaar van den lande, aan den lt.-kol. C. M. Gude. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts.-kwm. P. van Exter en G. J. F. Stöinpendissel; één jaar verlenging van verlof naar Nederland aan den len lt.-kwm. J. D. P. Soeterik. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den mil. apoth. 2e kl. A. M. Vermast. ONTSLAGEN. Gewestelijke en Plaatselijke Staven. Eervol, als mil. comdt. van Benkoelen, de kap. der inf. F. C. A. J. Sehnelle. Cavalerie. Eervol, wegens volbr. dienstt. met beh. van recht op pensioen, de lt.-kol. J. G. Martens. Genie. Op verzoek, eerv., uit zijne betrekking van adjudant van den Chef van het wapen, de le lt.-adj. J. J. Proost. Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eervol, de off. v. gez. le kl, C. Weintraub op verzoek, eervol, de nil. apoth. 2e kl. P. van Ede van der Pais.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 607