4 INGETROKKEN. Artillerie. VERGUND. Infanterie. TE KENNEN GEGEVEN. Infanterie. Infanterie. Artillerie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. Geneeskundige Dienst. De overplaatsing bij de 6e comp. in Atjeh, van flen 2e luit. H. J. van der Kooij. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren, aan den len luit. der inf. van het Ned. leger A. Holland. De bijzondere tevredenheid der Regeering, ter zake van zijne verrich tingen tijdens het uitbreken en bij de demping der onlusten in de afdeeling Anjer, aan den kap. A. A. Yeenhuijzen. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len luit. J. H. Hartmann nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. A. Douglas en A. van Leeuwen. Nader twee md. verlenging van verlof naar Nederland, aandenmaj. J. J. K. de Moulin. Zes md. verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den off. v. gez. 2e kl. A. Ekerman. Op verzoek, eervol, de 2e luits. P. H. Lisnet, P. A. Schrassert Bert' J. P. Gentil en J. A. Prager; op verzoek, eerv., wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, met beh. v. recht op pensioen, de 2e luit. C. de Roij van Zuijdewijn; op verzoek, eerv., ter zake van lichaamsgebreken, niet in en door den dienst ontstaan, met toek. v. pensioen, de kaps. S. J. Cochius en W. J. M. Georges. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., met beh. v. recht op pensioen, de maj. D. van Toorenburg. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., onder toek. v. pensioen, de luit.-kol. C. M. Gude. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt., onder toek. v. pensioen, de dir. off. v. gez. Ie kl. H. J. van der Weide; op verzoek, eervol, de tijd. off. v. gez. 2e kl. C. Guglielminetti.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 615