4 BETUIGD. Infanterie. VERGUND. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Genie. Militaire Administratie. De tevredenheid der Regeering ter zake van zijn gedrag als commdt. der patr., den 9en Juli van Serang naar Tjilegon uitgerukt, naar aan leiding van de op laatstgenoemde plaats uitgebroken onlusten, aan den le It. C. D. J. van der Star. Om, wegens ziekte, naar Nederland terug te keeren, aan den len It. van het Ned. leger G. H. Heisterkamp. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. C. A. van Loenen en aan de 2e lts. A. A. van Yloten en H. B. van der Goot; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len It. W. J. Suijderhoud; zes maanden verlenging van verlof naar Europa, aan den kap. L. J. Smits en den len luit. W. van Kooten. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den mil. apoth. le kl. J. A. H. Bressier en aan den mil. paardenarts 2e kl. J. de Jongh. Eervol, wegeDs voortd. ongesch. voor alle mil. diensten, met behoud v. recht op pensioen, de 2e It. A. Deutz op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met behoud v. recht op pen sioen, de kap. W. Klatt. Eervol, ter zake van lichaamsgebr., niet in en door den dienst ont staan, met toek. v. pensioen, de le It. G. B. H. F. Alpherts. Eervol, wegens volbr. dienstt. met behoud v. recht op pensioen, de maj.-int. H. Stutterheim eervol, ter zake van lichaamsgebr., niet in en door den dienst ontstaan, met toek. v. pensioen, de kap.-kwm. E. G. le Rutte.

Indisch Militair Tijdschrift | 1888 | | pagina 619