GESTELD. Genie. HERSTELD. Infanterie. Genie. VERLEEND. Infanterie. Cavalerie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst ONTSLAGEN. Infanterie. Militaire Administratie. de overplaatsing als comdt. der art. ter Sumatra's W.-kust, van den maj. J. J. Munniks de Jongh. Op non-act., wegens overcompleet in zijn rang, de maj. M. P. M. Kuijl, In activiteit, de maj. H. J. G. Ferzenaar. In activiteit, de kap. P. C. A. Yemer. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. R. Bal en aan den 2en It. P. R. de Rochemont; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. J. H. A. W. Schultze; twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. J. Hamming en aan de le lts. P. J. van Driest en J. H. C. G. Angenent; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. H. A. N. Catenius en den len It. Jhr. H. G. van Haeften. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritm. Jhr. L. J. de Villeneuve en den len It. J. J. van Geen. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. J. C. de Raad en den 2en lt.-kwm. P. M. van Heijcop ten Ham; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan de kaps.-kwm. G. P. van der Waart van Gulik en C. J. Smith. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. Dr. C. de Haan zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de off. v. gez. le kl. M. Steensma en W. J. van Haeften en aan den mil. apoth. le kl. E. Polak. Eervol, op verzoek, wegens volbr. dienstt. en met behoud van recht op pensioen, de kaps. F. W. Kuhn, A. J. Tengbergen en J. L. Laceulle. Eervol, wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, met be houd van recht op pensioen, de kap.-int. H. C. D. van de Ven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 421