3 Genie. Militaire Administratie. Bij den raad v. adcu. van het 6e bat. inf., de 2e lt.-kwm. M. C. Boon. Geneeskundige Dienst. OPGEDRAGEN. Infanterie. Artillerie. GEDETACHEERD. Topographische Dienst. Cavalerie. Artillerie. Geneeskundige Dienst. bij de lie comp. te Padang, de 2e It. L. Tielenius Kruijthoff; bij de 16e comp. te Soerabaija, de kap. J. A. Almerood bij de 22e comp. in Atjeh, de kap. C. R. van Steenes en de 2e lt. Gr. J. E. Nauta. Bij het korps genietroepen als adjudant, de le It. H. W. Fischer; bij het korps genietroepen van Atjeh en O. (det. te Kota Radja), de le lts. N. Hageman en C. de Waal bij den gew. en pl. geniedienst van Banka, de le It. A. T. Rudolph; bij den gew. en pl. geniedienst van Atjeh en O., de le It. A. W. F. ldenburg. Bij het garn. te Kepahiang, de off. v. gez. le kl. F. W. Stammeshaus. bij het garn. te Soerabaija, de off. v. gez. le kl. M. M. Bleekrode bij het garn. te Benkoelen, de off. v. gez. 2e kl. Dr. A. J. Roux; bjj het hosp. te Semarang, de off', v. gez. 2e kl. Dr. G. van der Harst; bij het hosp. te Oenarang, de off. v. gez. le kl. J. A. B. Masthoff; bij den gew. en pl. geneesk. dienst van Atjeh en O., de off. v. gez. le kl. J. Kleinenkammans. Aan den kap. 11. M. W. van Meel om vóór of op 9 Maart naar Nederland terug te keeren aan den len It. G. A. van Driel om vóór of op 19 Maart naar Nederland terug te keeren. Aan den kap. P. Dannenborgh om vóór of op 26 Maart naar Ne derland terug te keeren. Bij de le opnemingsbrigade te Padang, de le lt. der Inf. H. P. Willemstijn. Bij het 3e veldesk. te Batavia, de le lts. der Inf. B. T. C. F. Schmidt en G. N. van Alphen de Yeer. Bij de divisie veld- en bergartillerie te Batavia, de le lt. der Inf. L. A. Bakhuis. Voor drie jaar bij het leger in Nederl. Indië, de paardenarts 2e kl. van het Ned. leger C. van Heelsbergen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 624