GEDETACHEERD. TEWERKGESTELD. Artillerie. INGETROKKEN. Infanterie. Artillerie. OPGEDRAGEN. Infanterie. VERLEEND. Generale Staf. Infanterie. Artillerie. Militaire Administratie. Bij de inf. schietschool, de le lts. G. K. Jochems, D. M. Slangen, A. H. Overman, J. II. A. P. Overman, M. G. E. L. van Schauroth en G. Albertz en de 2e lts. K. J. van Alphen de Veer, J. H. Moolenburgh, P. A. Mollinger en J. B. Snepvangers. Bij de werkplaatsen voor draagbare wapenen te Delft, de kap. H. Boetje, blijvende hij als zoodanig gedetacheerd gevoerd bij het leger in Nederland, een en ander met bepaling, dat hij vóór of op 1 Mei 1890 den actieven dienst bij het leger in Ned.-Indië behoort te hervatten. De overplaatsing bij het 2e bat., van den kap. C. J. Laceulle. De overplaatsing bij de 16e comp. te Soerabaija, van den kap. J. A. Almerood. Aan den bij het Ind. leger gedet. kap. van het Nederl. leger. T. W. J. Buijs, om vóór of op 11 Mei 1889 naar Nederland terug te keeren. Zes md. verlenging van verlof, aan den maj. J. F. D. Bruinsma en den kap. J. J. ten Siethoff. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den lt.-kol. A. W. H. Perelaer; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. P. J. C. van Mourik; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. C. M. Visser en H. J. E. Wilten en den len It. H. van Wicheren; zes md. verlenging van detacheering bij het Ned.-ïnd. leger, aan den len lt. van het Ned. leger H.' J. Indeweij. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den lt.-kol. J. E. Biljardt; twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. H. N. Kuijpers en den mag. mr. 3e kl. (2e It.) A. Keim. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap.-int. E. H. Vemer, den len lt.-kwm. E. M. T. A. Kempers en den 2en lt.-kwm. J. F. Verweij

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 635