GESTELD. Infanterie. GEDETACHEERD. Infanterie. Artillerie. Genie. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. INGETROKKEN. Infanterie. Militaire Administratie. Op non-activiteit voor den tijd van een jaar, zonder bezwaar der schat kist, met vergunning gedurende zijne nonactiviteit in Nederlandseh-Indië te verblijven, de van het leger in Nederland bij dat in Ned. Indië ged. lo It H. G. C. Munnich; op verz. op non-ac tiviteit buiten bezwaar van den Lande voor den tijd van zes md. de kap. D. W. A. Graichen. Yoor den tijd van vijf jaren bij het leger in Nederland bij het 6e reg., de le lt. van het leger in Ned.-Indië, W. J. C. Cretz. Lechleitner. Voor don tijd van vijf jaren bij het leger in Ned.-Indië, de kap. van het Ie reg. vesting-art. in Nederland W. J. C. B. Droogleever Fortuijn en bij het leger in Nederland bij het 4e reg. vesting-art., de kap. van het leger in Ned.-Indië, J. H. Gaade, thans met verlof in Nederland. Voor den tijd van drie jaren bij het leger in Nederland, de le lt. van het Ned,-Indië leger A. C. Burgdorffer, thans met verlof in Nederland. OPGEDRAGEN. Aan den bij het Ind. leger gedet. len It. Ned. leger F. H. Boissevain, vóór of op 24 Augustus 1889 naar Nederland terug te keeren. Aan den bij het leger hier te lande gedet. len lt. C. Stok, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle mil. diensten in de tropische ge westen, naar Nederland terug te keeren. Aan den bij het Ind. leger gedet. kap. van het Ned. leger G. K. C. Baron van Lijnden, om vóór of op den 13eu Augustus 1889 naar Neder land terug te keeren. De detach, bij het leger in Nederland van den le lt. van het leger in Ned.-Indië J. B. B. Dommers. De ovcrpl. bij het hosp. te Weltevreden van den kap.-kwm. D. J. Caminha; de overpl. bij den raad van adm. vau het sub. kader te Batavia van den lo lt.-kwm. C. J. Smits; de overpl. bij de gew. int. van Amboina en Ternate van den kap,-int. L. C. van Berg.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 651