VERLEEND. Infanterie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned. Indië aan den len It H. O. W. L. Kramer; id. wegens ziekte aan den lt.-kol. J. A. Vetter, de kaps. F. A. Ie Graud en J. F. H. Janssen; id. wegens vijftien jaren onafgeb. dienst in Ned.-Indië aan den kap. J. van Hartingsveld nader zes md. verl. van verl. naar Nederland aan den len It. W. van Kooten. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte aan den len It. J. D. Berkhout. Zes md. verl. van verl. naar Nederland aan den sedert tot kap.-kwm. bevorderden len lt.-kwm. B. Ch. Schuijlenburg; twee jaren verlof naar Euiopa wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië aan den kap.-int. S. Hissink id. wegens ziekte aan den le lt.-kwm. A. W. van der Meer. Zes md. verl. van verl. naar Nederland aan de off. van gez. 2e kl. R. A. II. Bruninghausen en A. Ekerman, laatstgen. b. bezw. v. d. lande; twee jaren verlof naar Nederland, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië aan den off. v. gez. Ie kl. P. A. Platteeuw. Eerv. wegens .voortdurende ongeschiktheid voor alle mil. diensten met beh. van recht op pens., de le It. A. C. J. van der Sloot; op verz. eerv. wegens volbr. dienstt. met beh. van recht op pens., de lt.-kol. L. F. van der Upwich, de maj. W. L. J. Scheepens, de kap. W. F. O. Hojel, W. F. van der Mij 11 Dekker, J. A. Vorst, H. Lincklaen Westenberg, J. Gleenewinkel Kamperdijk, D. de Vries Reiliugh en de le It. S. W. H. Ge bel. Op verz. eerv. met ingang van 25 Juni 1889, de mil. apoth. 2e kl. M. Widemann op verz. eervol met ingang van 1 Mei 1889, wegens langd. dienst met beh. van recht op pens., de off. van gez. Ie kl. van het Ned.-lnd. leger J. C. de Oude.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 652