4 BELAST. Infanterie. Bepaald. Infanterie. Ingetrokken. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Artillerie. Genie Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Staf van den Gouverneur-Generaal. Tijdelijk, met ingang van 13 Juli 1889, met de waarneming der betrek king van chef der lie afd. van het D. v. O., de lt.-kol. M. A. du Croo. Dat de lt.-kol. P. J. Seibert geplaatst blijft bij den generalen stal. De overplaatsing als hulp-instr. bij de kaderschool van het le dep. bat. van den len It. M. van den Berg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. M. W. Caspari en P. L. A. Collard en den len It. L. Oberg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. C. J. van Yrijberghe de Coningh. Zes maanden verlenging verlof naar Nederland, aan den majoor A, J. J. Staal. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan den kap.-kwm. J. A. 't Hooft; twaalf maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt.-kwm. J. C. Palm. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan den mil. apoth. le kl. S. Jacobs. Bij K. b. van 14 Mei 1889 No. 17, is de 11.-gen. A. Haga, comdt. van het leger en chef van het D v. O. in Ned.-Indië, op zijn verzoek, met ingang op den dag der maand Juli 1889, waarop hij zijne voormelde betrekking zal nederleggen, op de meest eervolle wijze uit 's Lands dienst ontslagen, onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten, door hem aan den Lande bewezen, en met behoud van aanspraak op pensioen. Op verzoek, eervol, als adj. van den Gouverneur-Generaal, de benoemde lt.-kol. der inf. Jhr. A. M. van der Does de Bije, zijnde hij in activiteit bij zijn wapen teruggeplaatst.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 638