INGETROKKEN. Infanterie. GEDETACHEERD. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie De plaatsing bij het le dep. bat., van den len It. B. J. Tjassens Keiser; de overplaatsing bij het le dep. bat., van den kap. J. E. Tulleken. Bij de inf. schietschool, de le lts. F. "Westerbeek en E. P. J. Geluk en do 2e lts. F. H. Vroom, L. T. Musch, A. W. Brunt, J. M. Kerkhoff, L. G. van der Haas, J. F. C. van Meurs, C. Smith en L. A. Ferguson; als hulp-instr. bij de mil. school, de le It. G. K. Joohems. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. R. Jacobs en G. P. M. van der Noordaa, de le lts. W. C. van Deventer en D. van Zomeren en den 2en It. J. Zwaanshals; een jaar verlof naar Nederland, buiten bezwaar van den lande, aan den 2en It. L. H. C. Beijens; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. H. Heijl en den kap. G. M. A. Walpot; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. C. M. Visser en E. W. Bischofï van Ileemskerck en den len It. M. H. J. van Swighem. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den ritm. A. Waalewijn. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. G. C. Manders. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap.-kwm. P. A. Struijvenberg en den 2en lt.-kwm. B. J. A. Fransella. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. J. Pollak. Bij K. b. van 27 Juli 1889 N°. 14, de gen.-maj., comdt. der 2e mil. afd. op Java, A. S. J. van Kesteren, op zijn daartoe gedaan verzoek, met ingang van 18 Sept. a. s., wegens volbrachten diensttijd, eervol en met beh. van recht op pensioen, en onder dankbetuiging voor de goede en langdurige diensten, door hem aan den lande bewezen; wegens voortd. ongeschiktheid voor alle mil. diensten, eervol en met beh. van recht op pensioen, de maj. H. Begemann en de le It. Ch. F. R. Manger;

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 645