4 VERLEEND. Generale Staf. Inianterie. Artillerie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst. Yergunning aan den kap. W. C. Nieuwenhuijzen tot het aannemen van de orde- teekenen van Ridder der Mil. Orde van onzen Heer Jezus Christus, hem door den Koning van Portugal geschonken. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. E. M. E. R. C. von Rose en den len It. K. van der Maaten; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. F. D. Bruinsma en de le lts. N. C. van Heurn en F. W. Snithger; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. H. van Wicheren. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. P. H. Opzoomer. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm. J. "W. Brinkgreve; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len lt.-kwm. Y. W. J. van der Linden; nogmaals één jaar verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt.-kwm. J. D. P. Soeterik. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. gez. le kl. A. J. Wernberger en Dr. H. de Cock en aan den off. v. gez. 2e kl. J. Fock. Op verzoek, eervol, wegens volbr. dienstt., met behoud van recht op pensioen, de kol. F. van Haeften en de maj. 'Gr. C. A. de Witt. Op verzoek, eervol, wegens volbr. dienstt., met behoud van recht op pensioen, de maj.-int. C. J. Borel. Op verzoek, eervol, de off. v. gez. le kl. M. Albricht.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 652