3 Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. Infanterie. GESTELD. Militaire Administratie. VERGUND Infanterie. INGETROKKEN. Infanterie. VERLEEND. Intanterie. bij de 21e comp. te Banjoe Biroe, de 2e It. M. Hoolboom; bij de 23e comp. te Batavia, de kap. H. A. F. de Does. Bij den gew. en plaats, geniedienst van de Z.- en O.-afd. van Borneo te Tandjong, de 2e It. W. A. C. Gout. Bij de gew. int. in de le mil. afd. op Java te Batavia, de 2e It.-kwm W. G. Speltie bij de gew. int. in de 3e mil. afd. op Java te Soerabaja, de kap.-kwm. J. E. de Yisser bij het kleedingmag. te Soerabaja, de kap.-kwm. I. C. P. K. Wilderink. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en O., de off. v. gez. 2e kl. Dr. I. van der Wal; bij het garn. te Djambi, de off v. gez. 2e kl. F. L. M. Schut; bij het garn. te Kedong Kebo, de off. v. gez. 2e kl. J. I. Koumans. GEDETACHEERD. Genie. Yoor den tijd van vijf jaren bij het leger in Ned.-Indië, de le lt. van het Ned. leger I. P. Klobbie. OPGEDRAGEN. Aan den len lt. van het Ned. leger J. E. Oltmans, om vóór of op 17 Dec. 1889 naar Nederland terug te keeren. Op non-act., wegens overcompleet in zijn rang, de lt.-kol.-int. W. Bedier de Prairie. 4an den len lt. van het Ned. leger J. Witteveen, om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren. De overplaatsing bij het gam. bat. van Sumatra's Oostk. van den len lt. H. Gout. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts. A. F. P. Carstens, J. Reerink en W. H. baron van Neukirchen genaamd Nij- venheim

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 655