Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTHEVEN. Gewestelijke en Plaatselijke Staven. Infanterie. GEDETACHEERD. Infanterie. Genie. HERSTELD. Cavalerie Militaire Administratie. INGETROKKEN. Geneeskundige Dienst Bij het det. der 7e comp. te Soerakarta, de le It. L. de Vries bij de 9e comp. te Batavia, de lo It. H. Spree bij de 17e comp. tc Salatiga, dc le It. C. Bijenhuis bij de 18e comp. te Batavia, de le It. R. P. Hofland. Bij hot leger in Nederland, de le It. A. C. Burgdorffer Bij het garn. tc Buitenzorg, de 2e It. H. C. Gehrung bij het garn. to Amboina, de le It. S. Spree; bij den raad van adm. van het 9e bat., de 2e It. C. F. H. Gravelotte bij den raad van adm. van het 10e bat., de 2e It. J. II. Stoltman. Bij het hosp. te Padang Pandjang, de off. v. gez. le kl. A. A. Gersen; bij het hosp. te Kedong Kebo, de off. v. gez. le kl. M. K. Enthoven. Eervol van de waarneming der betrekking van comdt. der 2e mil. afd. op Java, de kol. der inf. R. P. de Groot, en zulks met ingang van den datum, waarop de nieuw benoemde titularis het commando zal overnemen. Van zijne detacheering bij het Nederl. leger, wegens ziekte, de le It. C. do Visser, met toekenning van verlof van een jaar van en met 1 Nov. 18S9. Bij het hoofdburoau van den gen. staf, de kap. P. J. van Baarda; bij de le opnemingsbrigade te Solok, de le It. G. N. van Alphen de Veer; bij de triangulatiebrigade ter Sumatra's Westkust, de le lts. L. A. Bakhuis en B' T. C. F. Schmidt. Voor den tyd van vijf jaar bij het leger h. t. 1., de 2e lt. der Genie van het Ne derl. leger J. F. Sohmöle. In activiteit, boven de formatie, de ritm. op non-act. W. F. Stoltcnhoff. In activiteit, boven de formatie, de kap.-kwm. op non-cet. F. J. L. de Jeer. De overplaatsing bij het garn. te Padang Pandjang, van den off. v. gez. le kl. M. K. Enthoven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1889 | | pagina 663