Geneeskundige dienst. INGETROKKEN. Artillerie. HERSTELD. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Cavalerie. Artillerie. Geneeskundige Dienst. bij de gew. int. te Palembang, de kap.-int. M. P. J. G. Brouwer; bij het garn. te Makassar, de le luit.-kwm. N. A. de Yoogt; bij het hosp. te Soerabaja, de kap.-kwm. J. H. W. Imraink. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Sumatra's Westkust te Padang, de off. v. gez. le kl. J. F. Tulleners; bij dien van Sumatras's Oostkust te Bindjei, de oft'. v. gez. 2e kl. P. J. Binders en te Medan, de oft'. v. gez. 2e kl. W. J. Hubcrs van Assenraad bij dien in de 2e mil. Afd. op Java te Ngawi, de off. v. gez. le kl. A. A. Grond- hout en te Willem I, de oft'. v. gez. le kl. H. Breitenstein bij het garn. te Batavia, de paardenarts 2e kl. C. van Heelsbergen bij het garn. te Makissar, de paardenarts 3e kl. II. J. Tromp de Haas De overplaatsing bij de 17e comp. te Salatige, van den len luit. C. Nijenhuis. In activiteit, de kap. D. W. A. Graichen. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en luit. J. J. J. M. Oosterman zes mil. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. A. Voorsluijs van Elk en aan den kap. E. H. Waleson nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap, W. G. A. C. Christan; de rang van gen.-majoor, aan den gep. kol. J. V. Kriesfeld de rang van majoor, aan den gep. kap. B. J. O. van Eersel de rang van kapitein, aan den gep. len luit. P. A. C. II. Th. A. AVerdmuller von Elgg; de rang van len luit., aan den gep. 2en luit. A. W. van Buuren. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den ritm. J. A. W. Oxenaar. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.- Indië, aan den len luit. J. C. W. Smits; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. ,T. L. Swart; de rang van luit.-kolonel, aan den gep. maj. G. E. C. Guffroij. Twee jarèn verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. J. Visser zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. C. C. de Frcijtag en aan den oil', v. gez. 2e kl. C. E. Fiedoldij.

Indisch Militair Tijdschrift | 1890 | | pagina 614