3 HERSTELD. Infanterie. Militaire Administratie. ONTHEVEN. Generale Staf. VERMELD. Infanterie. Genie. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Genie. Geneeskundige Dienst. kl. J. van Gelder van het personeel van den geneesk. dienst der landmacht in Nederland. Boven de formatie in activiteit, de kap. op non-activiteit J. T. A. Delhougne. Boven de formatie in activiteit, de It.-kol.-int. W. Bedier de Prairie en de kap.-kwm. J. B. Koopman, beiden op non-activiteit. Eervol van zijne detacheering bij het wapen der Cavalerie, de lt.-kol. F. Pompe van Meerdervoort, onder dankbetuiging voor de door hom als regimentscommandant bewezen bijzondere diensten. Eervol, de kap. F. C. A. J. Schnelle en de 2e It. W. H. de Lussanet de la Sablonière. Eervol, de le It. C. de Waal. BEPAALD Dat in de registers van de kanselarij der beide orden als Ridder der M. W. O. 4e kl. zullen worden ingeschreven de bij Kota Toeangkoe gesneuvelde officieren W. Th. N. von Geusau, kap. van den Gen. Staf; N. Ifageman, le lt. der Genie en F. J. F. Veerman, le It. der Infanterie. INGETROKKEN. De overplaatsing bij het 7e bat., van den len It. Jhr. J. A. C. von Schmidt auf Altenstadt. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den luit.-kol. G. S. Schultz en de le lts. E. K. van der Ven en K. M. Leendertz; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan den len It. W. G. H. Sterkenburg; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt.-kol J. H. Heijl, den kap. F. G. Smits en den len lt. F. W. Snithger; nader zes md. verlenging van detackeering bij het Ned. leger, aan den len It. A. E. Kamerman. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan den kap. E. Tielenius Kruijtkoff. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. gez. le

Indisch Militair Tijdschrift | 1890 | | pagina 622