3 Geneeskundige Dienst. GEDETACHEERD. Geneeskundige Dienst. BEPAALD. Geneeskundige Dienst. OPGEDRAGEN Infanterie. ONTHEVEN. Infanterie. GESTELD. Infanterie. HERSTELD. Infanterie. INGETROKKEN. Geneeskundige Dienst. bij dien der overige troepen te "Willem I, de le It - kwra. J. W. II. Hoeder; bij het garn. te Gombong, de le lt.kwm. M. D. van Yuuren; hij het hosp. te Batavia, de kap.-kwm. A. D. de Bergh. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de le nail. afd. op Java te Batoe Djadjar, de tijd. off. v. gez. 2e kl. Y. Lehmanu; bij dien van Atjeh en O., de tijd. off. v. gez. 2e kl. J. Jespersen; bij het hosp. te Malang, de off. v. gez. 2e kl. L. J. M. Raupp bij het hosp. te Oenarang, de off. v. gez. 2e kl. J. C. Huijsman; bij het garn. te Pangkal Pinang, de off. v. gez. 2e kl. J. Rosenfeld bij het garn. te Batavia, de off', v. gez. 2e kl. J. B. van Deventer bij het garn. te Menado, de off. v. gez. 2e kl. J. Bijker. Voor den tijd van vijf jaren bij het leger h. t. 1., de 2e lts. van het Ned. leger T. Dijkstra, G. P. Hofman en Jhr. H. W. Storm van 's Gravesande. Voor den tijd van vijf jaren bij het leger h. t. 1., de paardenarts 2e kl. van het personeel van den geneesk. dienst der landmacht in Neder land J. van de Velde. Dat het aan den off. v. gez. le kl. J. A. B. Masthoff wegens 15 jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië verleend tweej. verlof naar Europa wordt beschouwd te zijn verleend wegens ziekte. Om vóór of op 26 Mei 1890 naar Nederland terug te keeren aan den bij het Ned.-Ind. leger gedet. len lt. van het Ned. leger W. II. B. Stoof. Eervol van zijne betrekking, als adjudant bij het garn. bat. van de 2e mil. afd. op Java, de le It. C. G. T. van Erpers Roijaards. Op verzoek, op non-activiteit, buiten bezwaar van den lande vóór den tijd van één jaar, de 2e It. E. L. von Balluseck. In activiteit boven de formatie, de kap. op non-activiteit A. Ernste- De overplaatsing bij het hosp. te Oenarang, van den off. v. gez. le kl. E. H. Bimmermann.

Indisch Militair Tijdschrift | 1890 | | pagina 626