4 HERSTELD. Infanterie. Genie. Militaire Administratie. OPGEHEVEN. Infanterie. BEPAALD. Infanterie. INGETROKKEN. Geneeskundige Dienst. VERLEEND. Infanterie. Artillerie. Geneeskundige Dienst. Ontslagen. Infanterie. In activiteit, de kap. C. M. Yisser. In activiteit, de kap. G. Hoogenboom. In activiteit, de kap.-kwm. J. E. van Schaik. De detacheering bij het hoofdbureau van den Generalen Staf van den kap. P. J. van Baarda. Dat de bij het leger h. t. 1. gedet. Ie lt. van het Ned. leger J. S. Koolemans Beij- nen naar Nederland zal worden teruggezonden. De overplaatsing bij het garn. te Ngawi van den off. v. gez. 2e kl. P. Wijn. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.- Indië, aan den kap. II. C. Moorrees en de le lts. D. M. Slangen en R. Macleod; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. L. I. Popelier, de kaps. R. A. T. Wijgersma, G. A. de Wit en A. II. W. Scheuer, de le lts. J. W. L. d& Booij, H. J. Laarhuis en H. Willink Ketjen en den 2e It. J. L. L. M. Wittich; een jaar verlenging van detacheering bij het leger h. t. 1., aan den len lt. van het Ned. leger F. G. J. Bosschart; zes md. verlenging van non-activiteit buiten bezwaar van de schatkist, aan den by bet leger li. t. 1. gedet. len lt. van het Ned. leger H. G. C. Munnich. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. G. A. Kuskij. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.- Indië, aan den mil. paardenarts le kl. L. J. Hoogkamer; twee jaren verlof 'naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. gez. le kl. N. C. J. Ralider en Dr. A. E. F. Grippeling en den off. van gez. 2e kl. U. W. E. Thur; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den dir. off. v. gez. le kl. F. van Gelder. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pen sioen, de lt.-kol. F. W. Beeckman, de kap. H. Muijderman en de le lt. J. de Blom;

Indisch Militair Tijdschrift | 1890 | | pagina 631