Geneeskundige Dienst. GEDETACHEERD. Genie. GESTELD. Infanterie. Genie. HERSTELD. Infanterie. VERLENGD. Generale Staf. BEPAALD Infanterie. Verleend Infanterie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. bij liet hosp. te Batavia, de tijd. off. v. gez. 2e kl. F. A. Cremer; bij dat te boerabaja, de off. v. gez. 2e kl, W. J. H. Timmermans5 bij dat te Padang, de off. v. gez. 2e kl. Dr. J. H. Loreij; bij het garn. te Fort de Koek, de off. v. gez. Ie kl. H. G. C. Heringa en de off. v. gez. 2e kl. F. Preitner; bij dat te Palembang, de off. v. gez. 2e kl. Dr. C. F. Smit; bij dat te Bandar, de off. v. gez. 2e kl. W. Leendeitz. Bij het Ned. leger voor den tijd van twee jaren, de Xe It. J. Frenkel. Op non-activiteit, de kaps. W. baron van Heeckeren van Moleeaten en H. van Wicheren. Op non-activiteit, de majoor A. J. J. Staal. In activiteit, de kap. E. W. Bischoff van Heemskerek. Derwijze de detacheering van den kap. G. W. Beeger, als instructeur bij de He afd. der krijgsschool, dat hij uiterlijk 1 Januari 1892 in Indië moet zijn teruggekeerd. Dat het aan den kap. H. C. Moorrees wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.- Indië verleend tweejarig verlof naar Europa, wordt beschouwd als te zijn wegens ziekte. Twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. R. Bakkers en den len It. E. A. von Winning; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. J. A. Willems. Vier maanden verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en It. H. Kruijnc. i wee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den kap. M. A. J. de Haan; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den mag. mr. 3e kl. (2e It.) L. Kranendonk. zes md. verlenging van verlof Daar Nederland, aan den kap. J. II. ten Hoet. Twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienstin Ned.-Indië, aan den 2en lt.-kwra. A Frowein.

Indisch Militair Tijdschrift | 1890 | | pagina 636