272 Art. 5. De Directeur voert de administratie der Vereeniging, hierin bijgestaan door de Commissarissen. Art. 6. Het Bestuur belegt jaarlijks in de maand Januari eene algemeene vergadering, waarin verslag wordt uitgebracht over den toestand der Yereeniging. Art. 7. Op de jaarlijksche algemeene vergadering kan ieder lid voorstellen doen tot wijziging van het Keglement, mits daarvan eene maand te voren het bestuur schriftelijk kennis gevende, opdat dit de leden tijdig daar mede in kennis kan stellen. Art. 8. Leden, buiten Batavia wonende, kunnen hunne voorstellen schriftelijk indienen en desverkiezend toelichten of ter vergadering doen toelichten. Die voorstellen kunnen door één of meer leden geteekend worden, wier stemmen bij de beslissing medetellen. Art. 9. Ieder lid brengt een aantal stemmen uit, gelijkstaande met het aan tal zijner ingeschreven paarden. Alle besluiten worden bij meerderheid van stemmen genomen. Bij staking van stemmen beslist do Directeur. Art. 10. Op de jaarlijksche algemeene vergadering wordt het Bestuur voor het volgende jaar verkozen. Tusschentijdsche vacatures worden door het Bestuur zelf aangevuld. Art. 11. Een lid kan eene algemeene vergadering bijeenroepen, indien hij zich aan de beslissing van het Bestuur niet wenscht te onderwerpen. Art. 12. In elk garnizoen buiten Batavia kan door het Bestuur een lid aan gewezen worden, om het in alle zaken, de Vereeniging betreffende, voor te lichten. C. Bet lidmaatschap. Art. 13. Behoudens de in art. 14 vermelde uitzondering kan in de Vereeniging

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 285