488 - 8. Bevinding omtrent het officierslogies. 9. Idem officierssalon en -eetzaal. 10. Of voor de voeding der officieren alles naar behooren aan wezig is 11. Op hoeveel onderofficieren is gerekend? 12. Toestand en aantal van het nachtleger voor den troep. 13. Toestand en inrichting van den ziekenboeg. 14. Idem arrestantenlokalen. 15. 01 de dekken en hutten schoon en in goeden toestand zijn? 16. Of eene geschikte gelegenheid voor het drogen en luchten van hangmatten aan dek aanwezig is, met bescherming tegen regen 17. Of de tafels en banken in het logies der manschappen aan wezig en behoorlijk bevestigd zijn? 18. Of er voldoende kommaliewant in goeden toestand aanwezig is 19. Of voorzien is in de behoefte aan kapstokken, ranselplanken en geweerrakken? 20. Of er gezorgd is voor een kamer tot het opbergen der hoofddeksels 21. Ruimte voor bagage van den troep, velduitrusting en vivres. 22. Of die ruimte gereed is voor het gebruik? 23. Of er medicijnen aan boord zijn? 24. Of er desinfectie- en berookingsmiddelen aan boord zijn? 25. Of voor de ventilatie naar behooren is gezorgd? 26. Of voor een volledig uitgeruste kombuis ten behoeve van den troep is gezorgd 27. Voor hoeveel man tegelijk gekookt kan worden. 29. Of de gevorderde keukengereedschappen aanwezig zijn? 30. Of de gelegenheid tot distributie van brood, verversehingen en water voldoende is? 31. oor hoeveel man en voor hoelang het schip van water is voorzien. 32. Zijn de distilleertoestelen in goeden toestand en voor het ge bruik gereed en welke capaciteit hebben zij? 33. Is de bakkerij in goeden toestand en voor het gebruik gereed 34. Zijn de medicijnen, voorraden en het water onderzocht en goed 35. Zijn de tarieven op zichtbare plaatsen aangeplakt?

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 503