568 stel ijk gewijzigd is, en daartoe de woorden na het woord „jaar" te doen vervallen. Ten slotte wenseht het bestuur hierbij den dank te betuigen aan II. H. correspondenten en H. H. officieren der militaire administratie voor de voortdurende behartiging van de belangen onzer vereeniging. In opvolging van artikel 9 van het reglement worden de H.H. H. C. P. de Bruijn en C. J. F. Smits uitgenoodigd de over het jaar 1890 gevoerde administratie te willen verifieeren. Bedoelde commissie stelt in haar rapport van den 17™ April 1891 voor, het verslag over het jaar 1890 goed te keuren en het bestuur der officiers-vereeniging van de verantwoordelijkheid over het gevoerde beheer te ontslaan. Algemeene vergadering. In de algemeene vergadering van den 30en April 1891 werd overeenkomstig het voorstel van de commissie van verificatie het verslag' over het jaar 1890 goedgekeurd en het bestuur ontheven van alle verantwoordelijkheid over het gevoerde beheer. Tevens werd besloten der commissie van verificatie dank te betuigen voor de wijze waarop zij hare taak had volbracht. De wijzigingen in de artikelen &e, 12, 16 en 21 van het reglement, door het bestuur voorgesteld, werden door de ter vergadering aanwezige leden goedgekeurd. Ten opzichte van het voorstel van den Beer Dormaar werd besloten om aan het bestuur de bevoegdheid te laten, te bepalen, in hoeverre het noodig of wenschelijk is om de leden buiten Batavia en Meester Cornelis in de gelegenheid te stellen, zich op de algemeene vergadering te doen vertegenwoordigen. Tot leden van het bestuur werden herkozen, als president, de luite nant-kolonel van den Greneralen Stat L. Swart en als, commissarissen, de majoor der Infanterie H. H. Kink en de kapitein der Infanterie F. K. de Vries Hofman. Batavia, den Ion Mei 1891. Namens liet Bestuur, De President L. Swart. De SecretarisPenningmeester. J. Sneep.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 580