Geneeskundige Dienst. GESTELD. Infanterie. Artillerie. HERSTELD. Infanterie. BEPAALD. Infanterie. OPGEDRAGEN. Infanterie. INGETROKKEN. Infanterie. bij het hosp. te Weltevreden, de kap.-kwm. E. P. Bedior de Prairie; bjj het gam. te Buitenzorg', de 2e lt.-kwm. C. F. A. de Wilde; bij het hosp. te Pelantoengan, de 2e lt.-kwm. F. W. J. von Hombracht bij den raad van adm. van het 7e bat. inf., de 2e lt.-kwm. C. S. M. Bovens. bij het garn. te Ngawie, de off. van gez. Ie kl. H. Breitenstein bjj het garn. te Salatiga, de paardenarts 3e kl. R. Takens; bij het garn. te Ternate, de off. van gez. 2e kl. Dr. A. J. Olivier; bij het garn. te Saparoea, de off. van gez. 2e kl. C. H. Felix; bij het garn. te Amoenthaij, de off. van gez. 2e kl. C. L. Bense; bij het hosp. te Makassar, de off. van gez. 2e kl. O. J. Wijchgel; bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en O., de off. van gez. 2e kl. H. D. Tjeenk Willink en N. Haak; bjj het garn. te Paja Combo, de off. van gez. 2e kl. J. PI. Auschutz; bij het hosp. te Soerabaja, de off. van gez. 2e Id. A. J. Salm; bij het garn. te Moeara Teweh, de off. van gez. 2e kl. W. J. II. Timmermans bjj het garn. van Atjeh en O., de paardenarts 2e kl. R. A. Plempcr van Balen; bij 's Rijks mag. van geneesmiddelen te Batavia, de apoth. 2e kl. B. W. Ferguson. Op non-activiteit, do le It. A. F. Roque. Op non-activiteit, de le l't. M. de Haan. In activiteit, boven de formatie, de le It. A. F. Roque, Dat het aan den 1 It. I. C. Holland verleend verlof wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië moet worden beschouwd te zijn verleend wegens ziekte. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keorcn, aan den len lt. L. J. L. Schas. De overplaatsing bjj het le bat. te Soerakarta, van den kap. D. A. Okhuijzen de ovorplaatsing' bij het 10e bat., van den kap, R. Paehlig;

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 596