Genie. Ontheven. VERLEEND. Generale Staf. Infanterie. Militaire Administratie. Artillerie. Genie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie de overplaatsing bij het 2e dep. bat., van den 2en It. J. C. H. Liefrinek. Do overplaatsing bij bot geniemag. te Oleh-leh, van den inatr. inr. 2e kl. (Ie It.) G. H. van Dooremaal. De dotaoheering bij de lnf. Schietschool, van den ten It. V. A. E. Godin. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte aan den maj. F. I. Haver Droeze. Twee jaren verlot naar Europa wegens 15 jaar onafgebr. dienst in Ned.-Indië aan de kaps. R. Paehlig, H. G. Willems, S. Franken en F. P. L. van Driel en aan den len It. M. K, W. F. Scheurer en den 2en It. H. Liefrinek; twee jaren verlof naar Europa wegens 12 jaar onafgebr. dienst in Ned.-Indië aan den gen.-maj. H. K. F. van Teijn; zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. J. H. A, W. Schultze en aan de le lts. R. Bal en J. H. C. G. Angenent. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte aan den kap.-kwrn. A. D. de Bergh en den kap.-int. N. I. van den Bent; zes md. verlenging' van verlof naar Nederland aan den kap.-kwm J. C. de Raad. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte aan den kap. W H van den Broek. at jVVT0J.aren verlof naar EuroPa wegens 12 jaar onafgebr. dienst in JNed.-lndië aan den kap. M. C. van Rouveroij van Nieuwaal. jW®e jaren verlof naar Europa wegens 12 jaar onafgebr. dienst in Ned.-lndië aan den mil. apoth. le kl. H. Duursma. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd met behoud van recht op pensioen, de lt.-kol. H. J. L. de Bank Langenhorst en de kap. W. C F. Deijkerhoff; eervol en met behoud van recht op pensioen, de 2e It. F. R. Davis.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 597