INGETROKKEN. Infanterie. Infanterie. Artillerie. Cavalerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst.^ ONTSLAGEN. Infanterie. De overplaatsing bij het garn. bat. van Sum. Oostkust, van den kap. A. de Willigen. VERLEEND. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. P. H. van der Wedden en li. F. C. van Bijlevelt en aan den 2en den It. H. C. D. F. A. Brouwers; twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len It. C. J. van Dort; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le' lts. D. H. Vis en L. Oberg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. S. J. R. Tijl en aan den 2en It. W. L. Zonnevijlle. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den ritmeester A. von Wolfskeel Reichenberg. iwee jaren verlof naar Europa, wegens 15 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den mag. mr. 3e kl. (2e It.) A. W. Meijer; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. J. D. Berkhout. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len lt.-kwm- R. F. Biermann en aan den 2en lt.-kwm. L. J. R. Prins. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den- off. van gez. 2e kl. Dr. A. J. Helfrich; zes rad. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. van gez 2e kl. C. de Haan; nader zes md, verlenging van verlof naar Nederland, aan den paar denarts le kl. J. de Jongh. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de lt.-kol. J. C. Schmidt en de maj. W. van den Bos; op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle mi!, diensten, met behoud van recht op pensioen, de kap. J. II. K. Steinmetz; eervol uit zijne betrekking van adjudant, de le It. J. P. Sehoemaker.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 605