4 GEDETACHEERD. Infanterie. GESTELD. Infanterie. Cavalerie. HERSTELD. Infanterie. BEPAALD. Infanterie. OPGEDRAGEN. Infanterie. VERLEEND. Generale Staf. Infanterie. Cavalerie. bij het gam. te Banjoewangi, de off. v. gez. 2e kl. Dr. B. Riemstra; bjj dat te Palimauang, de off. y. gez. 2e kl. P. Wijn; bij dat te Benkoelen, de off', v. gez. Ie kl. D. I. Hillinga; bij dat te Patjitan, de off. v. gez. 2e kl. Dr. K. van Roon bij dat te Batoe Djadjar, de off. v. gez. 2e kl. P. 1. Diephuis; bij den gew. en pl. geneesk. dienst in de 3e mil. afd. op Java teSoe- rabaja, de dir. off. v. gez. 2e kl. Dr. I. R. H. van Son; bij dien van Atjeh en O., de dir. off. v. gez. 2e kl. P. Schijff. Voor den tijd van vijf jaren, bij liet leger in Ned.-Indië, de 2e It. der int. van het Ned. leger G. D. van de Kasteele. Op non-activiteit, de It.-kol. G. S. Schultz. Op non-activiteit, de le It. C. I. A. Statkowski. In activiteit, de lt.-kol. G. S. Schultz. Dat het aan den gen.-maj. H. K. F. van Tejjn, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië verleendverlof naar Europa, wordt beschouwd te zijn verleend wegens ziekte. Om vóór of op 8 Juli 1891 naar Nederland terug te koeren, aan den Ion lt. der inf. van het Ned. leger I. H. E. Wilmar. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. G. F. Soeters. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in Ned.-Indië, aan den len It. W. de Beijer; id., wegens ziekte, aan de kaps. I. H. I.'Reiehe en PI. G. L. Frackers en den len It. C. G. H. Krapels; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. P. L. A. Collard nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. C. D. J. van der Star. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. J. A. Vrager.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 617