5 Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Gewestelijke en Plaatselijke Staven. Infanterie Cavalerie. A rtillerie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in ÏTed.-Iiidië, aan den kap W. F. G. I. Kerrebijn. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kap. H. A. G. von Dentzsch. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap.-int. M. P. I. G. Brouwer; id., wegens vijftien jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan den ten lt.-kwm. G. G. Lion; zes ind. verlenging van verlof naar Europa, aan den kap.-kwm. P. A. Struijvenberg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. I. B. van Deventer; zes md. verlenging van verlof naar Europa, aan den off. v. gez. 2e kl. J. Pollak. Eervol uit zijne betrekking vau plaats, adjudant te Magelang, de lc It. K. R. L. Koene. Op verzoek, eerv., wegens volbr. diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de 11.-klJkr. A. M. van der Does de Bije, de kap. W L Mann en de le It. H. Eekhoff. Eervol uit zijne betrekking als adjudant van den pl. eav. comdt. te balatiga, de ie it.-adj. A. B. I. W. Posno. Op verzoek, eerv., wegens volbr. diensttijd, met behoud van recht op pensioen, dc kap. P. G. de Bruijn. Op verzoek, eerv., wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle mil. diensten en met behoud van recht op pensioen, do maj.-int. W. O. van der Sluijs Veer. Op verzoek, eerv., wegens volbr. diensttijd, onder toek. van pensioen, de dir. off. v. gez. le kl. F. van Gelder.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 618