4 Geneeskundige Dienst. OPGEDRAGEN. Infanterie. INGETROKKEN. Infanterie. VERLEEND. Infanterie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTHEVEN. Infanterie. GESTELD. Genie. ONTSLAGEN. Infanterie. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en O., de off. v gez. 2e kl. J. J. Koumans; bij het hosp. te Kedong-Kebo, de off. v. gez. 2e kl. J. AY. C. Kern. Om naar Nederland terug te keeren, aan den len It. F. C. G. A. A. Schwartz. De overplaatsing bij het 6e bat., van den kap. II. L. van den Ende. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. C. P. J. van Yliet en den len It. M. M. F. Luppes; twee jaren verlof naar Europa, wegens 15 j. onafgebroken dienst, aan den leap. A. J. O. Groenevcld; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. G. H. Slot en den len lt. AY. II. Bar. van Neukirchen genaamd Nijvenheim; zes md. verlenging van detacheering, aan den len It. D. AY. de Jager. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It.-kwm. A. Abels; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap.-int. E. H. Vemer, en aan den len It.-kwm. J. F. Verweij; nader twee md., aan den kap.-kwm. R. Af. T. A. Kempers. Twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 j. onafgebroken dienst, aan den off. v. gez. le kl. D. AYafelbakker. Eervol uit zijne betrekking van Directeur van den voorbereidenden cursus en der kaderschool bij het le dep. bat., de kap. A. F. Balabrega; van zijne detacheering, de le It. F. W. J. Loudon. Tijdelijk ter beschikking van den Directeur van O. E. cnN., de kan. II. AY. Scheuer. 1 Eervol, als milit. commandant van Celebes Menado en Timor, de lt. kol. AY. A. Schneider; op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, onder toekenning van den tit. rang van lt.-kol. en met behoud van recht op pensioen, de maj. J. J. ten Siethoff;

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 603