INGETROKKEN. Genie. VERLEEND. Infanterie. Artillerie. Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. ONTSLAGEN. Infanterie. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. GESNEUVELD. Infanterie. De overplaatsing bij den gevv. en plaats, geniedienst in de 2e mil. afd. op Java te Willem I, van den kap. H. A. Berkhout. Twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebroken dienst, aan den len It. F. J, Barthelemij nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. L. Oberg. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. A. van Dapperen zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den It. kol. W. H. Staverman. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. J. D. Berkhout. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. kwm. A. W. van der Meer; zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den le lt.-kwm. F. A. Bresser. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. C. de Haan. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. J. C. F. Schoggers, P. J. Seibert en S. P. Oudkerk Pool; eervol als milit. commandant van Banka, de kap. A. van Leeuwen. Ter zake van lichaamsgebreken, niet ontstaan in en door den dienst, met toekenning van pensioen, de le lt.-kwm. J. W. Brinkgreve. Ter zake van lichaamsgebreken, niet ontstaan in en door den dienst, met toekenning van pensioen, de off. v. gez. le kl. D. J. Blok en A. J. Wernberger. le It. J. H. Cornelissen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 613