3 Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. GESTELD. Militaire Administratie. OPGEDRAGEN. Artillerie. Genie. VERLEEND. Infanterie. Genie. Militaire Administratie. Bij de gew. int. in de le mil. afd. Java te Batavia, do 2e luit-kwm. W. E. J. Bedding bij die in de 2e mil. afd. op Java te Semarang, de kap. int. A. A. C. Harting bij den raad van adna. van het Subsistenkader te Semarang, de le luit.-kwm. T. Gterdes Oosterbeek; bij het garn. te Salatiga, de le luit.-kwm. J. F. Eichholtz. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en O, de off. van gez. 2e kl. W. Leendertz; bij het hosp. te Batavia, do apoth. 2e kl. F. A. A. F. Eijken; bij het hosp. te Semarang, de off. van gez. le kl. Dr. A. Halbertsma bij het hosp. te Malang, de off van gez. 2e kl. W. J. F. Stortenbeker; bij het garn. te Tjilatjap, de off. van gez. le kl. Dr. H. Groothoff; bij het hosp. te Padang, de tijdel. off. van gez. 2e. kl. A. Spiegler bij het hosp. te Kedong Kebo, de apoth. 2e kl. J. Petersen; bij het hosp. te Magelang, de apoth. 2o kl. F. J. A. M. de Bruijn bij het garn. te Bandar, de off. van gez. 2e kl. N. Ypos; bij het garn. te Nanga Tebida, de off. van gez. 2e kl. L. R. A. J. H. P. F. Littmann. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de le lt.-kwm. J. H. Bongaerts. Om naar Nederland terug te keeren, aan den leap. C. R. van Steenes. INGETROKKEN. De overplaatsing bij den geniedienst te Batavia, van den kap. A. Schadel. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts. F. F. F. Fuhrhop, J. L. L. de Grave en P. Boltman; twee jaren verlof naar Europa, wegens 12 jaren onafgebroken dienst, aan den len It. S. C. van Hattum; zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. F. W. G. Merz en den 2en It. J. Zwaanshals. Verleend twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. G. C. Plantenga. Nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap.-kwm. J. A. 't Hooft.

Indisch Militair Tijdschrift | 1891 | | pagina 616