3 Geneeskundige Dienst. GEDETACHEERD. Militaire Administratie. Geneeskundige Dienst. GESTELD. Artillerie. HERSTELD. OPGEDRAGEN. Infanterie. Artillerie. VERLEEND. Infanterie. bij die van Atjeh on O., de kap.-kwms. J. D. P. Soeterik en F. J. Muller bij het gew. magazijn van kleeding en uitrusting te Batavia, de kap. kwm. R. M. T. A. Kempers; bij dat te Kota Radja, de kap.-kwm. J. B. Koopman; bij het garn. kledingmagazijn te Weltevreden, de 2e It.-kwm. F. A. von Balluseck; bij den raad van adm. van het 3e dep. bat., de le luit.-kwm. M. H. Kroonenburg. Bij den gow. en plaats, geneesk. dienst van Atjeh en O., de off. v. gez. le kl. W. J. Hubers van Assenraad bij het hosp. te Kota Radja, de mil. apoth. 2e kl. H. L. Sanders; bij dat te Semarang, de mil. apoth. 2e kl. kl. C. W. Boudier en A. P. C. de Wolff; bij dat te Djokdjakarta, de mil. apoth. 2e kl. J. Haak; bij dat te Soerakarta, de off. v. gez. le kl. Dr. W. Pauw bij dat te Magelang, de off. v. gez. 2e kl. L. II. Lebbe; bij dat te Malang, de off. v. gez. 2e kl. Dr. M. Bueno de Mesquita; bij dat te Fort de Kook, de off. v. gez. 2e kl. J. D. Enderle; bij dat te Makassar, de off. v. gez. le kl. J. A. C. Maier; bij het garn. te Singkel, de off. v. gez. 2e kl. Dr. F. Reiseger; bij dat te Medan, de off. v. gez. 2e kl. Gr. Slotemaker. Bij de Rijks landbouwschool te Wageningen, de kap.-kwm. II. P. M. van Altena. Voor den tijd van vijf jaren, bij het leger in Ncd. Indië, de paarden arts 3e kl. J. van Dorssen. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de It.-kol. W. H. Staverman. In activiteit boven de formatie, de lt.-kol. W. II. Staverman. Om naar Nederland terug te keeren, aan den le It. D. W. de Jager. INGETROKKEN. De overplaatsing bij de 17e eomp. te Salatiga, van den len It. J. J. van Leeuwen. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. W. Libosan en den len It. J. W. Eisma;

Indisch Militair Tijdschrift | 1892 | | pagina 596